З метою впровадження та популяризації природничо-математичних та інженерних досліджень у Тернопільській області, поширення досвіду та становлення Тернопільщини як центру STEM-освіти в Україні кафедра інформатики та методики її викладання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та її STEM-центр «Цифрові ерудити», за підтримки управління освіти на науки облдержадміністрації, організовують відкритий фестиваль STEM-проектів, ідей, стартапів та інновацій «STEM-креатон».

 

Відкриття фестивалю 1 червня 2017 р. о 11-00 год. на базі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка і проходитиме у два етапи:

Відбірковий (заочний) етап. Можуть брати участь учні, вчителі, школи, студенти та заклади позашкільної освіти, всі, кого цікавить розвиток точних наук (індивідуальна та групова участь). Період проведення етапу травень 2017 — вересень 2017. Он-лайнове відкрите голосування за відбір проектів в оголошених номінаціях відбуватиметься з 15 вересня до 30 вересня 2017 року на платформі фестивалю. Усі учасники І туру будуть відзначені організаторами.

Фінальний (очний) тур. Беруть участь переможці, визначені за результатами онлайн-голосування в усіх номінаціях з презентацією фестивальних робіт. Переможці очного туру отримають цінні подарунки та відзнаки організаторів фестивалю.

Фестивальні номінації:

  • STEM-проект;
  • STEM-ідея;
  • STEM-методична розробка;
  • STEM-концепція організації навчального процесу;
  • STEM-стартап.

Рівні конкурсного відбору: учень (колективна/індивідуальна), студент (колективна/індивідуальна), учитель/навчальний заклад.

На конкурс можна подати як завершені роботи, так і їх моделі у формі прототипу чи віртуальної розробки, які реалізують ідеї STEM-освіти.

Детальна інформація та реєстрація за адресою: http://kafinf.tnpu.edu.ua/stem-центр/


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч