У Тернополі відбудеться прем’єрна презентація кампанії «Два століття – одна війна»

 

На презентацію виставки «Два століття – одна війна», присвячену 75-й річниці створення Української Повстанської Армії запрошуються 11 листопада (в 12:00) в Український Народний Дім Перемога, бульвар Шевченка, 27 педагогічні, учнівські й студенські колективи, працівники органів управління освітою усіх рівнів, їх методичних служб, представники освітянських громадських організацій, батьки.

Вхід: безкоштовний за попередньої реєстрації: www.упа.укр

Довідка: Кампанія «Два століття – Одна війна» – це цикл виставок, присвячених збройній боротьбі українського народу проти російського імперіалізму, що триває вже протягом не однієї сотні років. Фотовиставка складається з 27 стендів, кожен з яких – це поєднання сучасної документальної світлини російсько-української війни та архівної фото часів визвольних змагань УПА. Паралельно вестиметься лекційний супровід та обговорення паралелей, зображених у сюжетах. Ця кампанія стане найбільшим циклом культурно-просвітницьких заходів національно-патріотичного спрямування у році.

У 2017 році українці продовжують вести свої національно-визвольні змагання. Тривалий час ми не лише стримуємо імперську навалу XXI століття, але й вчимося давати відсіч. І ми спроможні це робити, бо маємо віру в майбутнє та пам'ять про минуле.

Організатори: Фундація Вільні Люди та Молодіжний Націоналістичний Конгрес.

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч