18-19 листопада в спортивному залі Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка проходитиме традиційний ювілейний ХХV-ий Міжнародний меморіал відомого тренера Богдана Степановича Сцібайла, з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2000-2010 років народження.

 

На змагання запрошені найсильніші борці України, Польщі, Молдови, Білорусі та Угорщини.

18 листопада о 13:00  – урочисте відкриття турніру, після чого розпочнуться попередні сутички змагань, які триватимуть до пізнього вечора. В неділю 19 листопада з 10:00  – півфінали та фінали турніру, по їх завершенню відбудеться нагородження переможців та закриття змагань.

Організатори турніру Спортивний клуб ім.Богдана Сцібайла «ГалТер’S», Тернопільський обласний осередок Асоціації спортивної боротьби, Тернопільська обласна федерація вільної боротьби, Управління фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації та Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради.

Щиро запрошуємо на XXV-ий ювілейний турнір пам’яті тренера Богдана Сцібайла і просимо медіа висвітлити анонс та перебіг змагань.

 

З повагою, ОРГКОМІТЕТ ТУРНІРУ


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч