Тернопільщина відзначається мальовничою природою. Окрасою цієї землі є унікальні ландшафти, родючі поля, підземні перлини - гіпсові печери. На її території знаходяться духовні центри українського народу - Зарваниця і Почаїв, багато пам’яток історії та культури - свідків значних подій.

 

Мета обласної природоохоронної акції «Моя маленька Батьківщина» (далі – Акція) спрямована на поліпшення стану довкілля, озеленення та благоустрою закладів освіти, збереження природоохоронних територій, здійснення екологічного виховання учнівської молоді та громади, формування у школярів почуття соціальної відповідальності, небайдужості, прагнення до активних дій з впорядкування й оздоровлення довкілля.

 

Завдання Акції:

  1. Відроджувати кращі традиції українського народу у взаємовідносинах з довкіллям, виховувати любов до рідної природи.
  2. Сприяти усвідомленню учнівською молоддю своєї, соціальної відповідальності за стан довкілля, прагненню конкретними практичними діями призупинити забруднення довкілля, /атмосферного повітря, водних ресурсів.
  3. Привертати увагу місцевих органів влади на необхідність співпраці із закладами освіти в природоохоронному напрямку.

 

Учасники Акції:

В акції беруть участь учні закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти, учні та студенти професійно-технічних та вищих закладів освіти.

Учасникам обласної природоохоронної акції «Моя маленька Батьківщина» необхідно до 1 березня 2018р. заповнити заявку (заявка додається) та надіслати її координатору заходу на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Напрямки Акції:

  1. Школа - мій рідний дім.
  2. Чисте подвір’я.
  3. Лісам, паркам, скверам - бути чистими.
  4. Чисті прибережні смуги - живі водні плеса і джерела.

 

Етапи та строки виконання Акції:

Термін дії Акції: протягом року.

Перший етап - до 31.05.2018р.

Другий етап - до 01.10.2018р.

 

Результати проведеної роботи в рамках Акції надсилати поетапно до 31.05.2018р. та 01.10.2018р. за адресою: м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 21, або на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Керівництво проведення Акції:

Загальне керівництво підготовкою та проведенням Акції здійснює управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації.

Організація та проведення акції в регіонах покладаються на заклади освіти, об’єднані територіальні громади, громадські екологічні організації.

Координатор обласної природоохоронної акції «Моя маленька Батьківщина» – Тернопільський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (директор Герц І.І., контактний номер телефону: (0352) 25-05-46).


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч