Як обрати якісну вищу освіту, щоб вона стала гарною основою для розвитку та вигідною інвестицією в майбутнє? Міністерство освіти і науки та аналітичний центр CEDOS підготували поради для вступників про вибір університету та спеціальності.

 

На Тернопільщині працює уже 17 інклюзивно-ресурсних центрів, де нарівні з усіма дітьми можуть навчатися та здобувати середню освіту і діти з інвалідністю. 

Можливість особливим діткам реалізувати себе дають і у Лановецькій громаді.

 

Природа є потужним фактором виховання поваги й любові до своєї Батьківщини, могутнім засобом формування в дітей ціннісних ставлень, моральних якостей, насамперед національної свідомості.

 

За такою темою нещодавно в Еко-бібліотеці проведено тренінг для учнів 8-Б класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 11.

 

Упродовж трьох днів, з 14 по 16 березня ц.р., у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувалася Десята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти».

 

Останнім часом Тернопільщина стала місцем проведення важливих заходів з екологічних питань.

 

15 березня ц.р. в спортивному залі Тернопільського національного економічного університету проведено фінальні ігри ХХІІІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини 2018/19 н.р. серед юнаків з волейболу.

Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч