20 вересня ц.р. у рамках відзначення в області Дня туризму   відділ туризму спільно з управлінням освіти і науки облдержадміністрації провели на базі Тернопільського вищого професійного училища сфери послуг та туризму   круглий стіл з питань підготовки фахівців для сфери гостинності Тернопільщини.

Місто Тернопіль у новий рік увійшло із задекларованою потребою у додаткових майже 57 млн. грн. на освіту. Для того, щоб це питання врегулювати, саме з державного бюджету за рахунок освітньої субвенції зробили перерозподіл коштів і боргове навантаження вдалося зменшити вдвічі. Про це повідомила начальник управління освіти й науки облдержадміністрації Ольга Хома.

У Підволочиському будинку школярів завдяки співпраці українсько-канадського фонду «Світ дітей» та місцевої селищної громади відкрито  соціально-реабілітаційний кабінет.

20 вересня ц.р., напередодні Міжнародного дня миру,  школярі Тернопільщини у формі  флеш-мобу  створили символічний голуб, як втілення світла, чистоти, миру та спокою на землі.

 

Проект Закону України «Про професійну (професійно-технічну) освіту».

Зауваження та пропозиції просимо надсилати до 20 жовтня 2018 року на електронну адресу:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч