За такою тематикою 16 березня 2018 р. у залі засідань Кременецької міської ради відбувся науково-практичний семінар, в якому брали участь директори закладів загальної середньої освіти і їх заступники, головні спеціалісти й методисти відділу освіти міськради, а також заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Ганна Зварич.

 

Долучайтеся  до флешмобу #Крим_це_Україна! Висловіть свою підтримку українцям, які сьогодні проживають на незаконно анексованому півострові й мріють про повернення додому і що в Автономній Республіці Крим знову майорітиме синьо-жовтий стяг! 

Щороку 20 березня люди  всієї планети відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім.

У Чортківській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 проведено міський етап фестивалю-конкурсу духовної пісні "Молитва за Україну", присвяченого 130-й річниці з дня народження В.О.Барвінського.

У засніжену Україну з вирію повернулися лелеки, які потерпають  від холоду і голоду та потребують людської уваги й негайної допомоги.

14 березня 2018 року на базі Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулося обласне заняття Школи молодого вчителя з проблеми «Нова початкова школа – простір освітніх можливостей».

Щороку з настанням весни починається масова торгівля ранньоквітучими видами рослин, у тому числі занесеними до Червоної книги України, які є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення.

15-16 березня 2018 року на базі Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді розпочався цикл тренінгів з кліматичної освіти «Клімат змінюється. Час діяти!» для педагогічних працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти області.

Facebook

1000 символів ліворуч