Педагогічна громадськість Тернопільщини, колеги-освітяни, друзі  з глибоким сумом сприйняли звістку про передчасну смерть Ятчишина Степана Адамовича, директора Попівецької  загальноосвітньої школи І-ІІ ст., колишнього начальника відділу освіти Кременецької районної державної адміністрації.

19 липня 2018 року на 66 році обірвалося життя авторитетної не тільки на Кременеччині, а й в області людини, досвідченого педагога і висококваліфікованого спеціаліста, мудрого та прекрасного керівника.

Життєвий шлях Степана Адамовича – зразок вірного і сумлінного служіння обраній справі, приклад людської гідності, добропорядності, уміння толерантно працювати з людьми.

Степан  Адамович  пройшов трудовий шлях від учителя історії і суспільствознавства  до начальника відділу освіти Кременецької районної державної адміністрації, директора Попівецької  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів .

 Усі, хто знав Ятчишина Степана Адамовича, любили і поважали його за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість та оптимізм.

У ці скорботні дні висловлюємо щирі та глибокі співчуття рідним і близьким покійного. Світла пам’ять про Ятчишина Степана Адамовича назавжди залишиться в серцях освітян краю.

  Працівники управління освіти і науки

  Тернопільської облдержадміністрації

 

Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч