Одинадцять років поспіль Волинський ліцей імені Нестора Літописця збирає любителів волейболу на щорічному чемпіонаті присвяченому пам’яті воїна- афганця Віталія Осецького.

16 лютого ц.р. на скельному тренажері, що розміщений у спортивній залі Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №16 ім. Володимира Левицького, відбулися змагання зі скелелазіння в закритому приміщенні серед гуртківців Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, присвячені подвигу учасників Революції Гідності та пам’яті  Героям Небесної Сотні.

У двадцять п’ятий раз Тернопільське обласне відділення Малої Академії наук України, від часу свого заснування, зібрало кращих юних дослідників і винахідників області. Власні науково-дослідницькі роботи цьогоріч захищали 258 учнів. Серед них були учасники міжнародних і всеукраїнських конкурсів, виставок та інших творчих проектів.

Сьогодні, 20 лютого виповнюється 5 років з дня розстрілу Небесної Сотні, який став переломним моментом в Революції Гідності та змусив владу вивести війська зі столиці й піти на компроміс з опозицією.

 

Чортківський гуманітарно-педагогічний коледж імені Олександра Барвінського є місцем зростання і становлення молодої людини, а викладацький колектив, і зокрема кожен викладач, є засобом пізнання.

14 лютого ц.р. на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ)  відбулися обласні відкриті змагання з  радіоконструювання, приурочені Дню Героїв небесної сотні.

Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч