2 грудня ц.р. в Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 27 проведено перший фінал ХХІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини 2016-2017 навчального року з футзалу серед дівчат ЗОШ І-ІІІ ст.

Організатори цього заходу управління з фізичної культури та спорту й управління освіти і науки облдержадміністрації та обласне відділення Комітету фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України.

З-поміж чотирьох кращих команд області, представлених на турнірі, перше місце виборола команда дівчат з м. Тернополя, другу сходинку, уступивши переможцям 3 очки, посіла команда м. Бережан, а третіми стали юні футболістки Лановецького району. Четверте місце – у команди дівчат Теребовлянського району

Команда-переможець та призери нагородженні грамотами, медалями та кубками від організаторів змагань.