З 26 серпня по 4 вересня ц.р. в Одесі, в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» відбувся XV Всеукраїнський збір-змагання юних рятувальників «Школа безпеки», присвячений героям-рятувальникам, які загинули при ліквідації аварії на ЧАЕС та героям АТО.

Під час змагань 17 команд з 13 областей України демонстрували уміння діяти в надзвичайних ситуаціях природного та техногенного характеру, здатність до рятувальних дій із застосуванням альпіністського та спеціального рятувального спорядження, проведення пошуково-рятувальних робіт у гірській місцевості, природному середовищі, на акваторії: виконували спеціальні завдання з пошуку, деблокування, надання домедичної допомоги та транспортування постраждалих з використанням найпростіших механізмів та пристроїв аварійно-рятувального призначення, відпрацьовували спеціальні вправи з радіаційно-хімічного захисту, пожежно-рятувальних та інженерних робіт в умовах задимлення, високих температур і висоти з використанням засобів індивідуального захисту, комплектів спеціальної обробки, пожежних, гідравлічних та портативних аварійно-рятувальних пристроїв і механізмів.

Окрім програми проведення рятувальних робіт на природному середовищі, змагання вмістили конкурси: «Візитка», «Міс та Містер рятувальник - 2017», «Конкурс патріотичної пісні», стіннівки, різноманітні квести, психологічні тестування.

У ході тривалої боротьби загальне перше місце в змаганнях посіла команда Волинської, друге місце отримали учні Тернопільської області і третє місце вибороли юні рятувальники Києва.

А члени нашої команди Андрій Походжай став «Містером  рятувальником - 2017» і  Галина Коцур « Віце Міс рятувальник – 2017»  .

Тернопільщину  представляли учні  ЗОШ І-ІІІ ст. №2  м. Зборова під керівництвом вчителя фізичного виховання  Василя Добромиля та тренера команди, педагога-організатора цієї школи Галини Запорожець.

Усіх переможців, як в загальнокомандних, так і  особистих заліках, нагороджено  кубками, медалями, грамотами та цінними подарунками.