У Трускавці  Львівської області відбувся  чемпіонат України з морських багатоборств та акватлону серед юнаків та дівчат молодшої вікової групи (10-13 років).

 

Одночасно  з чемпіонатом України проходили Всеукраїнські змагання «Золота Осінь» з цього ж виду спорту серед юнаків та дівчат старшої (16-18 років) і середньої (13-15 років) вікових груп та першість Львівщини  серед дітей 2008-2009 років народження.

У змаганнях брали участь  команди  міста Києва, Львівської, Київської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької, Черкаської, Херсонської, Чернігівської, Одеської та Дніпровської областей.

Спортсмени відділення плавання КДЮСШ №1 міста Тернополя підтвердили здобуте минулого року звання чемпіонів України з акватлону в  командному заліку серед юнаків та дівчат молодшої вікової групи (2005-2007 р.н). Причому перемогу здобули  команди  юнаків (Микола Данилевич, Азіз Салег та Деревецький Олег) і  дівчат (Валерія Сивак, Діана Протоковська та Катя Устимчук).

У інших вікових категоріях спортсменів, які брали участь у Всеукраїнських змаганнях з акватлону та проходили паралельно з чемпіонатом України, переможцями та призерами стали вихованці відділення плавання КДЮСШ №1 Сергій Лисобей, Ольга Костів, Віктор Деревецький, Данило Власенко, Радміла Базюк, Катя Назаревич, Маргарита Дюк, Віктор Зарудний, Артем Вовк. Підготували спортсменів тренери-викладачі відділення плавання Антонишин К.М., Мазур С.З. та Редьква Ю.Б.


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч