02 листопада 2017 року в  обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відбувся  обласний зліт юних дослідників природи, в якому брали участь понад 150 учасників – учнів, вихованців та педагогів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області.

 

У рамках цього заходу проведено «Конкурс молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище», «Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників», «Конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник».

 Переможцями стали:

І. «Конкурс молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище»:

  1. Номінація «Моє енергетичне рішення»

- Угринюк Дмитро, учень 9 класу, Мацьків Михайло, Грабець Анатолій, учень 10 класу, вихованці Чортківського РКЗ «Центр науково-технічної творчості і дозвілля учнівської молоді».

  1. 2. Номінація «Інформування суспільства/пропаганда енергоефективності»

-  Єрохін Сергій, учень 6 класу, вихованець гуртка «Екологічна стилістика» Позашкільного комунального навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Бережанської міської ради.

ІІ. «Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників»:

-Магера Світлана, учениця 10-Б класу Тернопільського навчально-виховного комплексу  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – медичний ліцей № 15».

ІІІ. «Конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»:

Номінація «Я і природа»:

- Ділай Назар, учень 6-А класу Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 21, вихованець гуртка «Рослини-символи України» Тернопільського обласного цетру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Номінація «Тваринний світ»:

- Тарасенко Віталіна, учениця 6 класу Чортківської гімназії імені Маркіяна Шашкевича Чортківської міської ради.

Номінація «Рослининавколо нас»:

- Савчук Роман, учень 6 класу Котюжинської ЗОШ І-ІІ ст. Великовікнинської сільської ради Збаразького району.

Номінація «Охорона здоров’я»:

- Слота Аліна, учениця 5 класу Завадівської школи І-ІІ ст. Монастириського району

Номінація «Народознавство, краєзнавство»:

- Іваськевич Софія, учениця 6 класу Залужанської  ЗОШ І-ІІІ ст. Залужанської сільської ради Збаразького району (секція краєзнавство);

- Олійник Каміла, учениця 5 класу, Богач Тарас, учень 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Перепельників Зборівського району(секція народознавство).

         Переможці обласного зльоту будуть представляти Тернопільщину на всеукраїнських етапах  вище зазначених конкурсів.

 


Facebook

1000 символів ліворуч