08 листопада 2017 р. з ініціативи управління освіти і науки облдержадміністрації на базі Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти проведено інструктивно-методичну нараду з керівниками закладів інституційного догляду та виховання дітей.

Нараду відкрила і вела в.о. начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Ганна Зварич.

Головний спеціаліст управління освіти і науки облдержадміністрації Оксана Галюк розглянула проблему реалізації державної політики щодо реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей. Вона представила керівникам вищезазначених закладів презентацію з означеної проблеми; звернула увагу на виконання нормативних документів щодо реформування.

Начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Ростислав Дрозд розповів про особливості впровадження проекту Міністерства соціальної політики України “Модернізація системи соціальної підтримки населення України” у Тернопільській області; звернув увагу присутніх на потребу у складанні договору про співробітництво між Міністерством соціальної політики України та Тернопільською обласною державною адміністрацією; дав роз’яснення щодо дотримання закладами інституційного догляду та виховання дітей вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 серпня 2017 № 576 “Про внесення змін до Типового положення про комісію з питань захисту прав дитини і Положення про загальноосвітній навчальний заклад”.

Між учасниками наради відбувався також конструктивний діалог з проблеми реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей.

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч