У Тернопільському ОКІППО під час обласного семінару обговорили проблеми  шляхів підвищення ефективності позакласної та позашкільної роботи з фізичного виховання, з урахуванням досвіду роботи Монастириського району.

 

Перед учасниками семінару - методистами фізичної культури РМК, ОТГ виступили завідувач Монастириського РМК Тиханська Т.М. і методист з фізичної культури Жилавий М.В., які вели мову про сучасний стан та перспективи розвитку освіти Монастирищини, особливості організації та напрямки методичної роботи з учителями фізичної культури району.

Учителі фізичної культури Іроденко М.Д., (Ковалівська ЗОШ І-ІІІ ст.) Расевич І.Р., Дронь І.М. (Монастириська ЗОШ І-ІІІ ст.) та Гаврилишин Р.М. (Коропецька ЗОШ І-ІІІ ст. імені Марка Каганця) поділилися практичним досвідом роботи з використання сучасних підходів до організації спортивно-масової роботи в позаурочний час, про спеціальні комплексні тести для відбору обдарованих дітей у спортивні секції, про заохочення школярів до занять спортом та організацію, проведення та результати участі учнів загальноосвітніх навчальних закладів району у спортивних змаганнях.
Директор районної ДЮСШ Паньків М.Б. не оминув увагою питання співпраці тренерів з учителями фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів та підвищення спортивної майстерності учнів в позашкільній установі.
Кандидат психологічних наук Сіткар В.І. зупинився на практичних аспектах та специфіці організації і змісту позакласної роботи з фізичного виховання у початковій школі.
Питання роботи з обдарованими дітьми та створення для них належного освітнього середовища розкрила у своїй доповіді методист відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів Тернопільського ОКІППО Єднак Г.М.
Завершився семінар підбиттям підсумків та виробленням рекомендацій.

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч