12 листопада 2017 року з ініціативи  обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді та Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя проведено обласний конкурс юних інформатиків, аматорів комп'ютерної техніки, приурочений Дню Гідності і Свободи.

 

Учасників конкурсу вітали: в.о. начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Зварич Г.В., декан факультету комп'ютерно-інформаційних систем та програмної інженерії Тернопільського національного технічного університету ім. І Пулюя Баран І.О. та директор ТОКЦНТТШУМ Кохан Й.І. Прозвучали слова вдячності усім героям України, зокрема, Тернопільщини.  Хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто віддав своє життя за сьогоднішнє та майбутнє України.

Тридцять чотири учасники з п'ятнадцяти  команд  області та міста Тернополя  протягом дня розв'язували складні завдання з програмування, WEB-дизайну та офіс-менеджменту й захищали домашні завдання.

Саме на таких конкурсах молоді дівчата та хлопці відчувають наскільки потрібна їх творчість країні та долучаються до розвитку її інтелектуального потенціалу.

Результати конкурсу будуть висвітлені на сайті центру.

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч