270 найкращих учнів – переможців Всеукраїнських олімпіад та конкурсу Малої академії наук – отримають стипендію Президента України. 

 

 

 

Переможці

ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

учнів-членів Малої академії наук України у 2016/2017 році від Тернопільщини,

яким призначена стипендія Президента України

Прізвище, ім’я стипендіата

Місце навчання стипендіата

у 2016/2017 н. р.

Назва секції

Місце навчання стипендіата

у 2017/2018 н. р.

1

2

3

4

5

1.                

Лучка

Юрій

Володимирович

учень 9 класу Бережанської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 Бережанської міської ради Тернопільської області

Секція матеріалознавства,

І місце (87,30 б.)

учень 10 класу Бережанської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 Бережанської міської ради Тернопільської області

2.                

Ольхова

Юлія 

Ігорівна

учениця 11 класу Бучацької гімназії імені В. М. Гнатюка Тернопільської області

Секція історії України,

ІІ місце (95,25 б.)

Національний університет «Києво-Могилянська академія»

3.                

Чолач

Софія

Юріївна

учениця 11 класу Тернопільської Української гімназії імені І.Франка

Секція медицини,

ІІ місце (83,08 б.)

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького

 

4.                

Гончар

Юлія

Володимирівна

учениця 11  класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Секція правознавства,

І місце (92,80 б.)

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

 

 

Переможці

ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних

предметів у 2016/2017 навчальному році від Тернопільщини,  яким призначена стипендія

Президента України

Прізвище, ім’я стипендіата

Місце навчання стипендіата

у 2016/2017 н.р.

Назва олімпіади

Місце навчання стипендіата

у 2017/2018 н.р.

1.      

Томчук

Євген Андрійович

 

Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області

Олімпіада з історії

(10 клас),

І місце (130,9 б.)

Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області (11 клас)

2

Шпак

Надія Романівна

Завалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Підгаєцької районної ради Тернопільської області

Олімпіада з біології

(11 клас),

ІІ місце (186,5 б.)

Національний медичний університет імені

О. О. Богомольця

 

 


Facebook

1000 символів ліворуч