З 9 до 31 січня 2018 року триватиме реєстрація на пробне ЗНО-2018. Для осіб, які бажають пройти пробне ЗНО в Тернопільській області, реєстрацію здійснюватиме Івано-Франківський РЦОЯО.

 

Особа, яка бажає зареєструватися для участі у пробному ЗНО, повинна:

визначитись з переліком навчальних предметів, з яких проходитиме пробне ЗНО (українська мова і література – 24 березня 2018 року, англійська мова, біологія, географія, іспанська мова, історія України, математика, німецька мова, фізика, французька мова, хімія – 31 березня 2018 року), ураховуючи при цьому можливість зареєструватися для складання тесту лише з одного навчального предмета.

У разі одночасного проведення пробного ЗНО з декількох навчальних предметів необхідно зайти на сайт ІФРЦОЯО www.test.if.ua  та у розділі «Реєстрація на пробне ЗНО-2018»  ознайомитися з Положенням про пробне зовнішнє незалежне оцінювання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 11.12.2015 №1277, Угодою публічної оферти, запропонованими повідомленнями; заповнити на сайті  форму заяви;

роздрукувати заяву на пробне ЗНО з квитанцією(ями) на оплату;

здійснити оплату за квитанцією(ями) на оплату протягом 7 (семи) робочих днів в установах будь-якого банку України, уважно перевіривши відомості, що вказані у квитанції про оплату, зокрема в частині призначення платежу;

зберігати заяву та квитанцію(ії) про оплату до часу проходження пробного ЗНО.

Вартість одного пробного тесту складає 132 гривні.

Для кожної особи, яка зареєструвалася для участі у пробному ЗНО, на сайті ІФРЦОЯО www.test.if.uaстворюється інформаційна сторінка «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО», доступ до якої здійснюється за кодом та паролем, зазначеним у заяві на пробне ЗНО.

У разі неучасті особи у пробному ЗНО сплачені кошти не повертаються. Ця особа має право отримати комплект тестових матеріалів, звернувшись у триденний термін у пункт проведення пробного ЗНО за адресою, вказаною у запрошенні (реєстраційній картці).

Особа, яка зареєструвалася для участі у пробному ЗНО та оплатила послугу, може внести зміни до своїх реєстраційних даних протягом часу, відведеного на реєстрацію, звернувшись з відповідною письмовою заявою до ІФРЦОЯО.


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч