Згідно з дорученням голови обласної державної адміністрації від 29.12.2017 року № 102 «Про організацію відпочинку дітей із зони проведення антитерористичної операції Луганської області» з 02 по 08 січня 2018 року в Задарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів перебуватимуть 14 дітей та 2 керівники групи  з м. Рубіжного.

 

Для організованого відпочинку гостей під час зимових канікул і новорічно-різдвяних свят, ознайомлення їх з культурою, звичаями, традиціями, пам`ятками культури та історії Монастирищини, організації цікавого й змістовного дозвілля, адміністрацією закладу освіти передбачена відповідна програма.

Так, 2 січня в Задарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася  зустріч учнівського, педагогічного та батьківського колективів з дітьми східних областей України.

Наступного дня, 3 січня, – проведено Новорічну імпрезу з колядками та щедрівками, майстер-клас, спортивні змагання і «Козацькі забави», а 4 січня екскурсію в печеру «Кришталева» Борщівського району.

Відповідно 5, 6, 7 січня  діти побувають в духовному центрі  села Зарваниця, церкві села Рукомиш Бучацького району. Музеї Володимира Гнатюка села Велеснів та музеї лемківської культури в Монастириську, ознайомляться з традиціями Святвечора і Різдва Христового в сім`ях.

8 січня діти  зі Сходу України будуть повертатися додому. 

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч