04 січня 2018 року на базі закладу освіти І-ІІІ ступенів “Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр” проведено навчальний семінар для заступників з виховної роботи керівників закладів інституційного догляду та виховання дітей щодо особливостей збору даних та заповнення форми 3 моніторингу вищезазначених закладів, забезпечення у них соціально-правового захисту неповнолітніх, організації та проведення заходів з попередження насильства, запобігання жорстокому поводженню в учнівському середовищі.

 

Учасників навчального семінару радісно привітали з наближенням Різдва Христового вихованці закладу. Вони співали колядки та щедрівки, возвеличуючи Сина Божого.

З вітальним словом до учасників навчального семінару та батьків учнів і вихованців звернулася директор Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру Ірина Король.

Заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації – начальник відділу Ганна Зварич довела до відома присутніх передумови щодо політики деінституціалізації. Вона презентувала також особливості впровадження інклюзії у закладах загальної середньої освіти.

На семінарі був присутній також Ростислав Дрозд, начальник служби у справах дітей облдержадміністрації. Він розповів про підготовчу роботу перед розробкою і затвердженням регіональних планів реформування системи інституційного догляду та виховання дітей. У своїй презентації звернув увагу заступників з виховної роботи на заповнення форми 3 моніторингу вищезазначених закладів.

Головний спеціаліст управління освіти і науки облдержадміністрації Оксана Галюк звернула увагу учасників семінару на виконання завдань основних нормативних документів щодо забезпечення соціально-правового захисту неповнолітніх, використовуючи презентацію, та ознайомила присутніх із результати дослідження “Вивчення обізнаності дітей, які перебувають у навчальних закладах інтернатного типу щодо діяльності Національної дитячої “гарячої” лінії та їх доступу до її послуг, з окремою увагою до ґендерно зумовного насильства”.

Наприкінці навчального семінару підведено підсумки.

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч