Учні та вчителі з Донеччини не тільки знайомилися з духовними традиціями Різдвяних свят Тернопільщини, але й виявляли до них щиру зацікавленість і брали активну участь у всіх місцевих новорічно-різдвяних заходах.

 У Бережанському будинку культури «Просвіта» відбувся новорічно-різдвяний святковий концерт для учнів та вчителів з Донецької області, які перебували тут на запрошення місцевої влади.

Гостей привітав міський голова Володимир Музичка та вручив їм пам’ятні подарунки.
У різдвяному заході брали участь: вокальний дитячий ансамбль «Зернятко»; дует МБК «Просвіта» у складі Христини Сисак та Софії Зайчук; Назар Люшняк, Андрій Сагайдачний, Максим Механік – сівачі, члени гуртка художнього слова; вокалісти Бережанської державної школи-мистецтв ім. М.Бездільного Тетяна Антонів, Анжеліка Кміта, Адріана Козоріз; сімейне тріо у складі Назара, Максима та Матвія Механіків; вертепи клубів села Лісники та села Рай; дитячий зразковий хор «Сонечко» Бережанської державної школи-мистецтв ім. М.Бездільного.
На завершення концерту Світлана Тітарець, учитель Світлодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, та Олена Григор’єва, вчитель Миронівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (Бахмутський район Донецької області), подякували за подарунки,  теплу, дружню атмосферу, яку створили для них бережанські колеги та учні місцевих шкіл.

Працівники відділу культури, туризму та релігій Борщівської райдержадміністрації, районного будинку культури заколядували працівників апарату районної ради, державних службовців та учнівську делегацію з міста Торецька Донецької області, яка перебувала на Борщівщині, віншували їх добром, миром, бажали успішної праці.
Учнівська делегація з наставниками відвідала Борщівський обласний краєзнавчий музей, знайомилася з історією краю, зразками борщівської вишиванки, знахідками трипільської культури й мистецькими працями місцевих художників.

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч