6 лютого 2018 року в світі відзначається День безпечного Інтернету. Цього року він проходив під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».

 

У рамках цього проекту у Бережанській обласній комунальній загальноосвітній школі - інтернаті І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням трудового навчання вчитель інформатики Михайлишин О.М. провела для учнів веб – квест «Безпечний Інтернет», а також  розповіла про всесвітню мережу Інтернет, її користь та шкоду.

Оксана Миколаївна ознайомила учнів з правилами безпечного поводження в мережі,  етикетом спілкування, наголосивши на тому, що безпека в спілкуванні у всесвітній мережі може зашкодити не лише кожному зокрема, але й сім’ї та друзям.

Учні 11 класу створили буклети на тему: «Правила поведінки в Інтернеті» та «Безпечний Інтернет», а для молодших школярів було організовано перегляд анімаційних фільмів та відеороликів «Азбука безпеки в Інтернеті», «Мультфільм про Інтернет-залежність», «Фільм про правила безпеки в Інтернеті».

7 лютого 2018 року школярі 7-11 класів взяли участь в онлайн-уроці «Ми за безпечний Інтернет».

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч