25 лютого і впродовж останніх днів лютого 2018 року відзначатимуть 147-у річницю з дня народження Лесі Українки відзначали не тільки в Україні, а й за кордоном.

 

Активно долучилася до проведення різноманітних заходів, всеукраїнських та міжнародних конкурсів Ніна Хаген, творча, креативна особистість, учитель української мови Української школи «Еллісів» з міста Осло (Норвегія, Den Ukrainske skolen «Ellisiv» i Oslo) – переможниця II Міжнародного конкурсу «Найкращий учитель української мови за кордоном» у номінації «Учитель початкової школи». Вона невтомно працює із закордонними українцями, незважаючи на вікову категорію, сприяє підвищенню пізнавальної активності, мотивації до вивчення української мови й літератури.

«Тільки системна, наполеглива робота, поєднання зусиль учнів, батьків та вчителів призведе до гарних результатів», – стверджує Ніна Хаген, яка весь набутий інструментарій використовує задля формування в учнів навичок і розвитку умінь, прищеплення інтересу до України через оволодіння мовою. Усі заходи, організовані за її ініціативи, проходять урочисто, зі збереженням звичаїв і традицій українського народу.

Так, наприклад, з нагоди 147-ї річниці від дня народження Лесі Українки Ніна Хаген створила сценарій поетично-музичної композиції на тему твору поетеси «Сім струн». Вірш прозвучав у чудовому виконанні Юлії Богдани Клепп, 12- річної учениці Української школи «Еллісів», яка ніколи не жила в Україні, але безмежно любить українську мову (https://www.youtube.com/watch?v=00ey6Vw-weM).

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч