1 березня 2018 року в Гусятинській райдержадміністрації відбулася  нарада щодо створення районного інклюзивно-ресурсного центру.

 

Центр є установою, що утворюється з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у закладах професійної освіти.

На нараді йшлося про облаштування інклюзивно-ресурсного центру, який повинен мати приміщення, пристосоване для дітей з особливими освітніми потребами відповідно до вимог законодавства, у тому числі державних санітарних норм і правил та державних будівельних норм. У такому приміщенні облаштовується приймальня, кімната для надання індивідуальної психолого-педагогічної допомоги, проведення групових психолого-педагогічних занять, вчителя-логопеда, занять з лікувальної фізкультури.

Присутні обговорили процедурні питання створення та розміщення даної установи, проведення косметичного ремонту кімнат.

"Районний інклюзивно-ресурсний центр з підтримки інклюзивної освіти в селищі Гусятин повинен запрацювати уже з 1 вересня 2018 року", - висловив своє переконання голова Гусятинської райдержадміністрації Батіг В.С.


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч