Нещодавно в  обласному  комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся тренінг «Моделі впровадження STEM-освіти в навчальних закладах».

 

Мета навчального тренінгу для вчителів  природничо-математичних дисциплін  області -  ознайомлення з проблемою  розвитку та впровадження STEM технології в освітній процес;  вивчення функціоналу міжнародних платформ, що розвивають STEM освіту Scientix Go-Lab;  надання учасникам необхідних знань для створення власних STEM-проектів дослідницького навчання; обмін досвідом та інноваційними ідеями з підвищення якості та прикладної спрямованості шкільної освіти; розроблення алгоритму створення творчого, дослідницького навчального середовища у закладі освіти.

Упродовж трьох днів учасники тренінгу знайомилися зі змістом поняття STEM-освіта,  його різновидами (STEAM, STREAM)  і обговорювали шляхи впровадження програмних засобів в закладах освіти.  Актуалізовано увагу присутніх на засобах, які можна використати для візуалізації навчального матеріалу на інтегрованих уроках. Педагогам ставилося конкретне  завдання щодо розробки власних STEM-проектів, які можна реалізувати в школі та громаді. Підсумком навчального тренінгу стало  обговорення  проблем використання мобільних пристроїв,  як засобів  для проведення детальних досліджень і  аналізу сильних та слабких сторін представлених проектів.

Серед представлених розробок цікавими й реальними для втілення виявилися «Екологічне спостереження» «Кристали найдревніші та найдосконаліші творіння природи», «Вода», «Створення web-карти «Рідний край».

Завершився тренінг неформальним спілкуванням і врученням сертифікатів його учасникам.

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч