30 березня 2018 року відбулося засідання колегії Зборівської районної державної адміністрації, на початку якого керівник  району Ігор Яворський представив Марію Назарчук як новопризначеного першого заступника голови райдержадміністрації. 

 

Тому чергова нарада керівників закладів освіти району цього дня розпочалася із представлення головного спеціаліста Мирослави Олещук, тимчасово виконуючою обов’язки начальника відділу освіти Зборівської райдержадміністрації, а Марія Миколаївна взяла активну участь у проведенні наради.
Вона інформувала присутніх про організоване закінчення 2017/2018 навчального року та проведення державної підсумкової атестації.  Оскільки всі нормативно-правові документи до керівників та педагогічних колективів вже доведені, то відповідна робота у закладах загальної середньої освіти  проводиться.  Завідувач Зборівського  районного методичного кабінету Ігор Колос інформував детальніше про підготовку до проведення в районі зовнішнього незалежного оцінювання. Його доповнив директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 м. Зборова Євген Лис, який звернув увагу директорів закладів освіти на важливість проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з учасниками ЗНО щодо дотримання ними встановлених правил і вимог.
Про організацію діяльності, створення та покращення умов функціонування шкільних бібліотек інформувала методист районного методкабінету Галина  Боднар.
Про організацію роботи з батьками в закладах дошкільної освіти вела мову методист районного методкабінету Надія Мельник.  
Було наголошено також про виконання вимог чинного законодавства з питань пожежної та техногенної безпеки, охорони праці, профілактики травматизму.
Оскільки з наступного тижня працюватиме районна атестаційна комісія, то про графік її засідань і вимоги до оформлення атестаційних документів повідомила  методист РМК Марія Мельник.
Про підготовку і проведення в закладах освіти району  заходів з упровадження Хартії вільної людини вела мову методист РМК Любов Шнир. 
Йшлося на нараді також про вихід відділу освіти райдержадміністрації і районної ради із засновників окремих закладів освіти і безоплатну передачу їх майна об’єднаним територіальним громадам, місячник благоустрою, пришкільні табори, прийом на Великодні свята дітей зі Сходу України, всеукраїнський семінар на базі Зборівської гімназії ім. Романа Завадовича та ін.
На завершення колективної роботи завідувач районного методкабінету Ігор  Колос та голова районної організації профспілки працівників освіти Микола  Остапчук привітали Марію Назарчук із призначенням на посаду першого заступника голови райдержадміністрації, дякували за зроблене нею особисто в галузі освіти району, за спільну працю і взаєморозуміння, побажали плідної праці та успіхів на новій посаді.


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч