03-04 квітня ц.р. у Києві на базі державної наукової установи “Інститут модернізації змісту освіти” було проведено міжнародний практичний семінар на тему: “Вивчення досвіду Естонської Республіки щодо організації інклюзивного навчання у закладах дошкільної та загальної середньої освіти”.

 

Цей семінар організовано на виконання естонсько-українського проекту “Підтримка впровадження принципів інклюзивного навчання в рамках концепції “Нова українська школа” за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства закордонних справ Естонії та Благодійного фонду Порошенка.

Під час семінару обговорено широке коло питань стосовно організації освітнього процесу для дітей з особливими освітніми потребами в Естонії, впровадження та використання найкращих практик підтримки таких дітей у закладах освіти.

Естонські експерти у галузі освіти провели практичні тренінги щодо організації інклюзивного навчання, діяльності шкільних команд, проведення комплексної оцінки дитини фахівцями консультаційного центру.

У семінарі від Тернопільщини брали участь: Галюк Оксана – головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, виховної роботи управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації і Гоцко Галина – методист відділу дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти.

Після закінчення цього заходу присутні  отримали сертифікати учасника семінару.

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч