Упродовж 13 березня – 6 квітня 2018 року відбувалися інтелектуальні випробування IV (заключного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
У IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 2018 року школярі Тернопільщини вибороли загалом 21 диплом (п’ять – I ступеня, шість – II ступеня, десять – III ступеня).
Найщиріші вітання учням-переможцям і їх учителям-наставникам.
№ з/п |
Прізвище, ім’я та по батькові учня |
Назва навчального закладу |
Клас |
Диплом (ступінь), здобутий на IV етапі |
Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня |
Історія |
|||||
1. |
Кудасюк Марія Ігорівна |
Кімнатецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. кременецької районної ради Тернопільської області |
9 |
І |
Кузь Тетяна Георгіївна |
2. |
Томчук Євген Андрійович |
Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області |
11 |
І
|
Томашевська Лариса Анатоліївна |
Англійська мова |
|||||
3. |
Федорейко Соломія Олександрівна |
Чортківська гімназія імені Маркіяна Шашкевича Чортківської міської ради Тернопільської області
|
10 |
ІІІ |
Жук Світлана Дмитрівна |
4. |
Ільків Андріяна Андріївна |
Заліщицька державна гімназія м. Заліщики Тернопільської області
|
11 |
ІІІ |
Савчинська Марія Василівна |
Німецька мова |
|||||
5. |
Маттіес Фредеріке Еліза |
Теребовлянський навчально-виховний комплекс
|
10 |
І |
Вівчарик Марія Петрівна |
6. |
Маттіес Шарлотте |
Теребовлянський навчально-виховний комплекс |
9 |
ІІ |
Вівчарик Марія Петрівна |
7. |
Коваль Яна Ігорівна |
Тернопільська класична гімназія Тернопільської міської ради Тернопільської області |
11 |
ІІ |
Рейтор Мирослава Василівна |
Французька мова |
|||||
8. |
Лукащук Василь Васильович |
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області |
9 |
ІІ |
Сисак Ірина Степанівна |
9. |
Господарська Соломія Ігорівна |
ТернопільськаУкраїнська гімназія ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області |
11 |
ІІ |
Бабій Оксана Григорівна |
Біологія |
|||||
10. |
Каній Віталій Олегович |
Кошляківська загальноосвітня шола І-ІІ ст.. Скориківської сільської ради Підволочиського району |
9 |
І |
Каній Марія Антонівна |
11. |
Васьків Діана Павлівна |
Тернопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. – медичний ліцей №15» Тернопільської міської ради |
11 |
ІІІ |
Кучер Лідія Євгенівна |
Географія |
|||||
12. |
Петришин Станіслав Андрійович |
Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка |
10 |
І |
Сампара Оксана Володимирівна |
13. |
Петрик Юлія Олександрівна |
Кременецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 |
8 |
ІІ |
Дроз Катерина Сергіївна |
14. |
Заєць Тетяна Віталіївна |
Кременецького ліцею ім. У.Самчука |
8 |
ІІІ |
Козачук Оксана Олексіївна |
15. |
Щурик Христина Миколаївна |
Шумського НВК «загальноосвітній навчальний заклад І – ІІІ ступенів – гімназія» |
9 |
ІІІ |
Ковальська Ліна Леонідівна |
Екологія |
|||||
16. |
Тимошенко Павло Олександрович |
Кременецька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Кременецької міської ради |
11 |
ІІ |
Стрижак Світлана Анатоліївна |
17 |
Савка Олеся Олегівна |
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області |
10 |
ІІІ
|
Судомир Лілія Мирославівна |
Астрономія |
|||||
18. |
Кипибіда Діана Данилівна |
Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області
|
10 |
ІІІ |
Киричук Наталія Володимирівна |
Трудове навчання |
|||||
19. |
Машталєр Анастасія Ігорівна |
Козівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
|
9 |
ІІІ |
Галас Галина Миколаївна |
Інформаційні технології |
|||||
20. |
Зубюк Денис Валентинович |
Тернопільський технічний ліцей |
10 |
ІІІ |
Мороз Тетяна Ігорівна |
21. |
Тимошенко Павло Олександрович |
Кременецька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Кременецької міської ради |
11 |
ІІІ |
Остапчук Лідія Миколаївна |