Майже півтори сотні дітей з Донеччини провели Великодні свята у сім’ях  жителів Тернопільщини.

 

Школярі знайомилися з особливостями західноукраїнських традицій святкування Хрестового Воскресіння, були учасниками  цікавих екскурсій та майстер-класів з писанкарства. Наступного дня, 9 квітня, у програмі їх перебування  була  насичена розважальна програма в ТРЦ «Подоляни»: боулінг, катання на ковзанах, перегляд кінофільму.

Зустрівся з юними гостями  голова обласної державної адміністрації Степан Барна. «Діти України, незалежно від того народилися вони на Сході чи Заході, — це одна велика дружня родина. Завдяки подібним програмам обміну діти відчувають себе єдиним українським народом, що, безумовно, сприяє зміцненню нашої нації», — зазначив він.

За  словами керівника області, діти із зони АТО — найбільш вразлива категорія, тому подібні заходи мають на меті хоча б на період свят змінити непрості обставини їхнього життя.

«У подальшому  ці діти також творитимуть майбутнє України і сьогодні наш обов’язок — надати їм змогу побачити рідну країною іншою — мирною, спокійною, благополучною. Завдяки цьому вони розуміють, що Україна — єдина і лише в єдності ми подолаємо всі наші проблеми та незгоди. Подібні акції, безперечно, проводитимуться й надалі», — наголосив Степан Барна.

 

Групи дітей з Мангушського району Донеччини святкують Великдень та Різдво у  родинах Тернопільщини вже протягом трьох останніх років поспіль. Цьогоріч, з 6 по 9 квітня, діти гостювали у сім’ях шести районів області — Кременецькому, Шумському, Зборівському, Збаразькому, Бережанському й Тернопільському.

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч