Майже мільйон гривень державних коштів вклали в капітальний ремонт закладу дошкільної освіти смт Козлів Козівського району.


Завдяки підтримці з боку держави, а також співфінансуванню з місцевого бюджету дитячий садочок у селищі отримав нове "обличчя". Як змінився дитсадок та наскільки комфортним у ньому стало перебування та навчання дітей, переконався очільник Тернопільщини Степан Барна.
За його словами, підтримка та покращення освітньої сфери - пріоритет у роботі обласної державної адміністрації зокрема та держави загалом.
Позитивні зміни як для педагогічного колективу, так і для маленьких вихованців дитсадка "Дзвіночок" стали можливими завдяки реформі децентралізації. Адже у даному населеному пункті - центр Козлівської об'єднаної територіальної громади.
Керівник області зазначив, що в 2016 році за рахунок коштів місцевого бюджету (50 тис. грн.) у закладі дошкільної освіти встановили дитячий майданчик, а за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ провели заміну котла.

 

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч