12 квітня ц.р. у Теребовлянській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 проведено навчання з питань пожежної безпеки з керівниками та відповідальними працівниками органів управління освітою та культурою, а також закладів освіти й культури Теребовлянської райдержадміністрації і Теребовлянської об’єднаної територіальної громади.  

 

Навчання проводили  фахівці Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області.

Програмою занять для   112 чоловік було передбачено опрацювання важливих теоретичних і практичних аспектів забезпечення протипожежного захисту та техногенної безпеки в освітній галузі та на об’єктах культури району.

Учасники заходу  зацікавлено  слухали професійні тематичні лекції, знайомилися  з нормативно-правовою базою, що регламентує побудову системи цивільного захисту в їхніх закладах,  вправлялися у вмінні практичного застосування первинних засобів пожежогасіння, вивчали аспекти проведення евакуаційних заходів, принципи дії протипожежної автоматики й порядок облаштування закладів освіти та культури автоматичними установками пожежної автоматики.

Також було обговорено ряд інших важливих питань профілактичного напрямку, серед яких чимало проблемних: дитячі пустощі з вогнем, забезпеченість закладів освіти первинними засобами пожежогасіння, дотримання вимог експлуатації електрообладнання та електромереж, встановлення систем пожежної автоматики та систем оповіщення про пожежу, тощо.

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч