З 3 по 5 травня ц. р. у Львові проходила Міжнародна учнівська науково-практична конференції «Україна очима молодих». Учасниками конференції були 69 учасників з 19 обласних відділень МАН України, серед яких троє слухачів – з Тернопільщини.

 

Упродовж трьох насичених днів на них чекали: урочисте відкриття заходу, знайомство з організаторами та провідними науковцями, ознайомлення з програмою конференції, цікава екскурсія містом, знайомство з славетними пам’ятками минувшини, представлення власного дослідження, обговорення доповідей інших учасників та здобуття досвіду публічного виступу.

Юні науковці з Тернопільщини представили пленарні доповіді у секціях:

«ХХ століття в історичній пам’яті: локальні історії» – ОКСАНА БЕДНАРЧУК, слухачка Зборівської філії, тема дослідження – «Діяльність українських культурно-просвітницьких товариств на теренах села Мшанця (1920-1930-ті рр.);

«Історичні та новоутворені етнічні спільноти на території України кінця ХХ початку ХХІ століття (на прикладі свого регіону)» – ВІКТОРІЯ ТРОЩАНСЬКА, слухачка Шумської філії – «Депортація жителів села Антонівці в контексті вивчення історії національних меншин Шумщини»;

«Економічне зростання регіону: природні, трудові та інституційні чинники» – ОЛЕНА МОЧУК, слухачка Тернопільського міського відділення, тема виступу – «Альтернативні джерела енергії та можливості їх використання в Тернопільській області».

Зі сертифікатами учасників міжнародної науково-практичної конференції, новими враженнями та наснагою для здобуття нових знань  учні повернулися з міста Львова. Заходи такого рівня, підтверджують, що Мала академія наук України є закладом для обдарованих особистостей, який творить можливості у реалізації потенціалу креативної молоді, здатної до наукової діяльності.

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч