11 травня ц.р. у Кременецькій загальноосвітній школі- інтернаті І-ІІІ ступенів відбулися родинні фестини “Тато, мама, я – разом ми сім’я”, приурочені Дню матері та Дню сім’ї.

 

Програма  свята була надзвичайно різноманітна. Учні початкових класів та їхні родини взяли участь у квесті. Дружні команди батьків і дітей випробували свої сили та вміння на 9 станціях.

Кращі результати на станції “Стрибучі ноги” показала команда 1-А, у “Музичній вікторині” перемогу здобув 1-Б, найкмітливішими на станції “Розумна голова” став 1-В, команда 2-А класу найшвидше побудувала вежу, учні 2-Б  показали найкращий результат у конкурсі “Зший команду”, найвправнішими у стрибках на батуті була команда 3-А, на станції “Весела естафета”  -  3-Б, учні 4-А  здобули перемогу на станції “Дартс”, у конкурсі “Попади в ціль” найвлучнішими футболістами виявилися  члени команди  4-Б.

Усі присутні із задоволенням узяли участь у конкурсах і були активними вболівальниками, сімейні команди  відзначені подяками.

Свято продовжив музичний марафон. Діти та дорослі із задоволенням виконали ритмічну руханку.

А яке свято без домашніх улюбленців? Тут були і шотландські висловухі кішки, і папужки, і мопси, і пекінези, і черепахи, і шеншили та декоративні кролики…

Щасливі обличчя дітей-господарів тварин та радісні емоції усіх присутніх стали хорошим стартом дня та натхненням для сімейних естафет, які хоч на декілька годин занурили батьків у чарівний світ – ДИТИНСТВО! Учасники шкільних мистецьких студій приготували прекрасний концерт з віршами, піснями, танцями. На завершення ляльковий театр «Веселка» Кременецького РЦДТ продемонстрували виставу «Пригоди дівчинки Нехотілочки». Незрівнянні емоції, чисте повітря, чарівна природа, чудова погода  перетворили цей день на справжнє СІМЕЙНЕ СВЯТО!!!

За повідомленням Кременецької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ст.

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч