Кілька тисяч молодих паломників, що зібралися на регіональну зустріч Тезе у Львові, молилися перед Чудотворною Іконою Зарваницької Матері Божої, яку нещодавно коронував Святіший Отець Папа Франциск.

 

У кінцевій молитві, яку очолив Преосвященний Владика Володимир, єпископ-помічник Львівський, поручив усю молодь, що зібралася на цю зустріч, під опіку Зарваницької Матері Божої.

Ця регіональна зустріч Тезе є унікальною нагодою для України, а зокрема для нашої УГКЦ, щоб поділитися з молоддю Європи нашою культурою та духовністю. Рівно ж унікальним осередком духовності нашої УГКЦ є Марійський духовний центр «Зарваниця», котрий входить до двадцяти найбільших Марійських центрів Європи, повідомляє сайт духовного центру.

Зважаючи на те, що не всі учасники Тезе мали нагоду цього року відвідати Зарваницю, на прохання організаторів цієї зустрічі у співпраці з Комісією у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархії – Високопреосвященний архиєпископ і митрополит Кир Василій (Семенюк) благословив, щоби молодь з усієї Європи мала можливість провести свою екуменічну молитву перед Чудотворною Іконою Зарваницької Матері Божої.

За інформацією   TERNOPILTRAVEL


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч