Традиційні обласні змагання  зі спортивно-туристського орієнтування в паркових зонах в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів «Спорт для всіх в парках і скверах», присвячені Дню матері, відбулися у Тернопільському парку «Національного відродження».  

 

Молодшим учасникам вікових груп 10-14 років, 35 річним і старшим, а також сімейним парам, необхідно було віднайти контрольні пункти  за їх вибором, для решти вікових груп - у заданому напрямку із поступовим зростанням номерів. Ті учасники, які найбільше віднайшли їх за коротший проміжок часу, здобули почесні місця в турнірній таблиці.  

У віковій групі 10-12 років серед дівчат  переможцем стала Ольга Фероян, а відповідно ІІ і ІІІ місця здобули Вікторія Камінська  та Наталія Богун.

Серед хлопців у тій же віковій групі фінішну стрічку першим перетнув Дмитро Перець, а ІІ і ІІІ місце здобули Максим Собчак та Любомир Коваль.

У віковій групі 13-14 років серед дівчат переможцем стала Лілія Гринчишин, а відповідно ІІ і ІІІ місця здобули Вікторія Шкільняк та Інна Матвіїв.

Серед хлопців у тій же віковій групі фінішну стрічку першим перетнув Денис Пелехатий, а ІІ і ІІІ місце здобули Максим Кіндзерський та Максим Глухань.

У віковій групі 15-16 років серед дівчат першість очолила Тетяна Бас, а призерами стали Катерина Рожко та Тетяна Куцик.

Серед юнаків у тій же віковій групі фінішну стрічку першим перетнув Назарій Кошулинський, а ІІ і ІІІ місце здобули Андрій Слота та Олександр Боєчко.

У віковій групі 17-18 років серед дівчат переможцем стала Анастасія Гончар, а призерами на ІІ і ІІІ  місцях відповідно Лінда Боєчко та Каріна Ленько.

У віковій групі 19-20 років серед дівчат фінішну стрічку переможно перетнула Оксана Токар.

У віковій групі 21-34 років серед жінок переможцем стала Юлія Радецька, а другу сходинку виборола Юлія Груніна.

Серед чоловіків у тій же віковій групі фінішну стрічку першим перетнув Роман Мороз, а ІІ і ІІІ місце здобули Михайло Онишків та Іван Заставний.

У віковій групі 35 років і старші серед жінок переможцем стала Галина Фалінська, а ІІ і ІІІ місце здобули Алла Боровик та Олена Філенко.

Серед чоловіків у тій же віковій групі фінішну стрічку переможно перетнув Андрій Легкий.

Окрема категорія спортсменів - «сімейні пари», діти віком до 10 років та батьки. У цій номінації переможну фінішну стрічку перетнули сім’ї: Тетяна Грухіна та дочка Вікторія, ІІ місце здобули Тетяна Єрмакова із сином Леонідом.

Захід організовано Тернопільським обласним комунальним центром туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (директор Оксана Пшенична) та Тернопільським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор Володимир Ванджура). 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч