Фінансування бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» складає 370 млн. грн. Наша область з цих коштів отримала майже 10 мільйонів. Про це зазначив голова обласної державної адміністрації Степан Барна під час відкриття футбольного майданчика у Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. №29 з поглибленим вивченням іноземних мов.

 

Розвиток спорту та популяризація здорового способу життя, за його словами,  запорука успішної держави та сильної нації. Тому, важливо не лише словами, а й конкретними діями підтримувати цю ідею. Прикладом її успішної реалізації є місто Тернопіль.

Разом з керівниками області в спортивному святі брали участь народний депутат України Тарас Юрик і Тернопільський міський голова Сергій Надал.

У 2018 році в області футбольні майданчики зі штучним покриттям  відкриють у таких населених пунктах області:
* Великій Березовиці Тернопільського району,
* селі Трубухівці Бучацького району,
* селі Ласківці Теребовлянського району,
* селі Баворів Великогаївської сільської ради Тернопільського району
* селі Товстолуг Великогаївської сільської ради Тернопільського району,
* селі Коцюбинці Гусятинського району,
* місті Ланівці,
* місті Скалаті Підволочиського району,
* смт Підволочиську,
* місті Бучачі.

У червні передбачається завершення будівництва футбольних полів у селі Ласківці та селі Коцюбинці, у липні – в смт Велика Березовиця, у серпні – у селі Баворів та у селі Товстолуг. Завершення будівництва решти футбольних полів передбачається у вересні та жовтні поточного року.

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч