Голова обласної державної адміністрації Степан Барна, перебуваючи у Великих Гаях Тернопільського району,  оглянув будівництво футбольного поля зі штучним покриттям.     

 

Прививати дітям та молоді любов до спорту, а також стимулювати їх до активного способу життя у Великогаївській об’єднаній територіальній громаді  вирішили будівництвом міні футбольних полів зі штучним покриттям. До речі, в області активно триває робота із облаштування подібних майданчиків для гри у футбол. На 2018 рік заплановано відкриття 11 футбольних полів, одне з яких днями відкрили у Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №29 з поглибленим вивченням іноземних мов.
Керівник області зазначив, що будівництво футбольного майданчика у Товстолузькій ЗОШ І-ІІІ ст. здійснюється в рамках відповідної державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Обсяг фінансування, за його словами, складає близько 1,5 млн. грн., з яких понад 720 тисяч гривень – це кошти з державного бюджету. Решту, на умовах співфінансування, покриває громада. Розмір футбольного поля – 22*42 метри.

«Це дуже позитивна й корисна ініціатива Федерації футболу України. Адже сьогодні наше завдання забрати дітей від комп’ютерів та змусити їх більше часу проводити на свіжому повітрі та за заняттями спортом. Бо лише у такому випадку ми виховаємо здорове молоде покоління, за яким і майбутнє нашої країни», – зауважив Степан Барна.

У Великогаївській громаді це не єдиний майданчик, який будується за даною програмою. Тривають роботи із будівництва футбольного поля зі штучним покриттям й у селі Баворів. 

 

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч