Студенти педагогічного факультету спеціальності «Соціальна педагогіка» Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка під час педагогічної практики в Кременецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 спочатку спостерігали за роботою соціального педагога з дітьми з особливими потребами.

 

Спостереження за поведінкою та навчанням, складання резюме з необхідною інформацією про дитячі мрії та уподобання, проведення вправ та рухливих ігор, майстер-класу по виготовленню великодніх писанок у техніці декупаж, постійне емоційне спілкування – все це зблизило майбутніх педагогів та їх маленьких підопічних.

Одним із заключних заходів педагогічної практики став відкритий урок-конференція «Особливим дітям – особлива увага», який  складався із двох частин: теоретичної та практичної. У практичній частині були присутні фрагменти корекційно-розвивальних занять для дітей із особливими потребами.

Теоретична частина складалася з виступу соціального педагога «Інклюзивне навчання – вияв толерантності суспільства»,  демонстрації слайд-шоу «Особливе життя дітей з особливими потребами».

Наступним пунктом був огляд специфіки окремих нозологій та особливостей навчально-виховної роботи із дітьми з особливими потребами.

Студенти академії висловили вдячність соціальному педагогові Галині  Кравчук за надані матеріали та інформаційний багаж,  необхідну підтримку і допомогу, тривалу та клопітку працю, яка дає свої позитивні результати.

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч