Депутати Тернопільської обласної ради на сесії підтримали електронну петицію «Про преміювання кращих випускників шкіл Тернопільщини».


Основою рішення стосовно електронної петиції стало звернення Громадської організації «Інститут модернізації суспільства» до депутатського корпусу Тернопільської обласної ради, яке передбачало преміювання кращих учнів та вчителів за результатами навчання у випускному класі та найвищі бали в ЗНО. Зокрема запропоновано 2 тис. гривень у разі отримання учнем 200 балів з одного предмета; 10 тис. гривень – за два предмети і 20 тис. гривень отримає учень, який склав три предмети на 200 балів. Вчителі-предметники, які навчали таких учнів у випускному класі, повинні отримати премію у розмірі 1 тис. гривень. А випускники-двохсотбальники, які вступлять у заклади вищої освіти Тернопільщини, отримуватимуть надбавку 1 тис. грн. до стипендії, що даватиме навчальний заклад.

Автором петиції «Про преміювання кращих випускників шкіл Тернопільщини» є голова ГО «Інститут модернізації суспільства», начальник відділу у справах молоді ТНПУ ім. В.Гнатюка, доцент Брославський В.Л.

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч