За програмою "На порозі самостійного життя"  волонтери фонду "Майбутнє сиріт" підбили підсумки тренінгів у таборі з 1 по 3 червня 2018 року для 30 дітей та молоді з числа вихованців та випускників  закладів інституційного догляду та виховання дітей області. 

 

Уже шостий рік поспіль волонтери фонду «Майбутнє сиріт» створюють позитивну атмосферу в таборі, впроваджуючи цікаві завдання, квести, ігри для дітей, які є учасниками щорічної тренінгової програми «На порозі самостійного життя». 
Знайомство в таборі  розпочалося з «Клубочка мрій», де кожен учасник презентував себе та свої досягнення і ділився своїми потаємними мріями після завершення навчання й перебування в дитячих будинках. 
Учні добре справилися з домашнім завданням стосовно  створення назви своєї команди, девізу, намалювали плакати й станцювали командний танець.

Під час табору, діти проявляли  активну позицію, проходили квестовий маршрут  станціями: «Health», «Communication», «Relationship», «Food», «Money», «About Me», «Education», виконували  практичні завдання, відгадували  вікторини, де проявляли знання та навики пройденого матеріалу з тренінгової програми «На порозі самостійного життя. Учасники табору виконували командні завдання, де  були поразки й перемоги, сміх і сльози, тому в дружній атмосфері всі дійшли до фіналу і отримали призи за активну участь. 
На кожній станції  команди відповідали на запитання вікторини та виконували практичні завдання і отримували бали та частинку карти. Склавши усі частинки карти, команда отримувала завдання знайти свій скарб, використавши підказку вірш-інструкцію та вимірювальну рулетку. Таким чином, діти вчилися орієнтуватися на місцевості, використовуючи підручні засоби. 
До «Міжнародного дня захисту прав дітей»  діти запустили в небо різнокольорові кульки та посмакували тістечками і морозивом з фруктами. 
Висловлюємо слова вдячності нашим волонтерам, які долучилися до проведення табору і подарували дітям свою увагу та турботу:
тернопільським пластунам за організацію і проведення квесту «Смуга перешкод», під час якого діти проявляли інтуїцію, сміливість, кмітливість та спритність, громадській організації «СОКІЛ» за організацію і проведення квесту «Ігри патріотів», під час якого діти відчули себе відважними воїнами, сильними духом і волею до перемоги, що формує патріотичність, волонтеру Den Struminsjkiy за професійну фотозйомку під час табору. 
У вільний час діти насолоджувалися плаванням у басейні і сонячними променями. 
Ввечірній діти смакували смаженими сардельками на вогні, обмінювалися враженнями та переживаннями про своє життя після закінчення школи. Сюрпризом для всіх став салют в честь «Міжнародного дня захисту прав дітей».
На завершення табору  кожний учасник отримав «сертифікат», що засвідчує пройдену участь в програмі «На порозі самостійного життя» та призи за зайняте місце команди в житті табору. 
У час від’їзду діти ще довго не могли попрощатися один з одним, адже так звикли один до одного. Проте, вони знову зустрінуться, але вже в іншому таборі. 

.

За інформацією ГО «Майбутнє сиріт»

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч