09 червня ц.р. у столиці Республіки Польщі - Варшаві відбувся 22-ий Науковий пікнік Польського радіо і Центру науки «Коперник».

 

Організатори заходу  показали науку як захоплюючу галузь життя, яку можна зрозуміти і пізнати. Тут представляли різні дисципліни: точні науки, природничі, суспільні та гуманітарні. Свою пропозицію на Національному стадіоні у Варшаві демонстрували  майже 200 установ. Темою наукового пікніка був рух, його відвідувачі побачили, як функціонує атом, планета і космос.

Директор у справах наукових і художніх подій Центру науки «Коперник» Віктор Ґаєвський звернув увагу, що рух є особливим явищем: «Рух – це тема, яка стосується, власне, кожної галузі науки, і не тільки, а й мистецтва, культури, нашої суспільної поведінки. На пікніку є представники багатьох сфер, багатьох закладів вищої освіти, інститутів, організацій та установ, які можуть цю тему наблизити. Це динамічна тема, яка пробуджує уяву».

Щороку  науковий пікнік притягає велику кількість відвідувачів. Останніми роками на заході побувало понад 100 тисяч осіб. Вхід безкоштовний, а трансляція доступна на веб-сторінці Польського радіо.

У наукових пікніках у Варшаві брала участь  команда  "Центру  науки Тернополя" (ТНТУ ім. І.Пулюя, ТНПУ ім. В.Гнатюка, Галицький коледж ім. В.Чорновола).

В складі української делегації була начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Хома.

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч