11 червня  ц.р. в оздоровчому комплексі «Лісовий», що в селі Скоморохи Бучацького району,  організовано проведення Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів для дітей в літній канікулярний період та заходів в оздоровчих таборах «Олімпійське літо».

 

Понад двісті дітей у «Лісовому», активно та позитивно проводили свій час, брали участь у різноманітних естафетах та спортивних розвагах.   

Молодь випробовувала себе в естафетах:  «Швидкі та спритні», «Човниковий біг», «Флорбол», «Вправи на скакалці», «Фрізбі», «Баскетбол», «Боулінг», «Мішечки», «Скакалки», «Садіння і збір картоплі», «Футбольна естафета».

З 10-30 до 13 години тривали захоплюючі спортивні випробування. Чудова оточуюча природа, свіже чисте повітря, сонечко та зелена чаша із лісів, в якій знаходиться оздоровчий комплекс, піднімали настрій всім дітям та суддям.

За висновками суддів учасники змагань – діти отримали різноманітні призи з логотипом «Спорт для всіх», відзнаки  обласного центру «Спорт для всіх» та незмінних спонсорів – видавництва «Школярик» і ПрАТ «Тернопільський молокозавод»  «Молокія».

«Олімпійське літо», триває нині не тільки на Тернопільщині, але й в усій Україні. Це дає можливість організаторам залучати дітей до здорового способу життя та занять фізичною культурою і спортом, дозволяє підвищувати рівень їх фізичних та морально-вольових якостей, допомагає дітям вибрати для подальших занять той вид спорту, який їм  до душі.


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч