28 червня ц.р.курсанти Державного навчального закладу «Тернопільський коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою», що у місті Збараж, отримали дипломи про завершення навчання.

 

Привітав з цією важливою подією юнаків та дівчат голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Він наголосив, що сьогодні наша держава перебуває в нелегких умовах. Утім, зміни в країні все ж відбуваються і для того, щоб їх успішно проводити, потрібні кваліфіковані кадри. Тому й роблять акцент на власних Збройних силах.

"На моїх очах у 2014 році відроджувалася 44-та бригада. Сьогодні понад 3,5 тисячі військовослужбовців захищають територіальну цілісність нашої держави саме в цій бригаді. Мені приємно також говорити про те, що поряд з військовою частиною 44-ої бригади, ми відновлюємо військові частини у Теребовлі, Чорткові та Бережанах. Разом з тим активно звертаємо увагу на кваліфікацію кадрів з посиленою військовою підготовкою", - зазначив Степан Барна.

"Я вірю в те, що з вашого випуску будуть ті, хто захоче служити у наших військових з'єднаннях та бригадах. Вірю в те, що кожен з вас знайде для себе добрий шлях, що кожен з вас стане надійною опорою для нашої держави", - звернувся до курсантів-випускників голова ОДА і побажав їм нових успіхів та досягнень.

Завершилися урочистості показовими виступами за участю лицарів минулого та воїнів сучасності, а також святковою програмою.

Із сайту Тернопільської ОДА


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч