Вишнівчицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Золотниківської сільської ради Теребовлянського району наповнюється як внутрішнім змістом, так і зовнішнім виглядом.

 

Тому, тут у пріоритеті застосування енергозберігаючих технологій, адже затишок і комфорт учнів під час навчального процесу мають надважливе значення.

Невдовзі цей заклад загальної середньої освіти  стане опорним. Останнім часом  у школі здійснюють енергоефективні заходи: капітальний ремонт даху, замінюють віконні блоки, утеплюють фасад. Зекономлені на опаленні кошти   спрямують на покращення матеріально-технічної бази. В навчальному закладі  є сучасний кабінет фізики, планують придбати  новий комп’ютерний клас.

Такі ініціативи підтримує  голова облдержадміністрації  Степан Барна. Днями він заїхав до школи по дорозі до Марійського духовного центру, де під його головуванням відбувалася нарада з питань підготовки до Всеукраїнської прощі у Зарваниці.

Вишнівчицька школа  готується приймати на ночівлю паломників, які прибудуть у щирій молитві на прощу до святині 14-15 липня.

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч