У Львові завершився чемпіонат України з велосипедного спорту на треку серед юніорів та дорослих.

 

Спортсмени з Тернопілля на цих змаганнях вибороли 18 медалей різного ґатунку й  3 путівки, що дають право брати  участь у чемпіонаті Європи серед молоді до 23 років і юніорів.

Так, студент Тернопільського національного економічного університету Тарас Шевчук у віковій групі  U-23 здобув перші  місця в командній гонці, груповій гонці на очки, скретчі, омніумі і медісоні, а срібло - в  індивідуальній гонці переслідування.

Владислав Щербань,  студент Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя також серед U-23 виборов золото в командній гонці та гонці медісон,  зайняв   друге  місце в груповій гонці на очки, омніум і третє - в індивідуальній гонці переслідування.

Серед  юніорів, Назар Покойовий, студент коледжу Тернопільського національного економічного університету був першим  в омніумі, другим - у командній гонці та медісоні та третім - в груповій гонці на очки. Крім цього. Артем Авдалян, Рома Сирник , студенти Технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя та Юра Щербань, учень Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №23 - срібні медалісти в командній гонці переслідування на 4 км серед юніорів.


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч