Під час чемпіонату України з пожежно-прикладного спорту серед юнаків віком від 13 до 17 років, що відбувся в місті Вишневому, на Київщині,  відмінні результати показали  представники Тернопільщини.

 

Команда в складі Олександра Шостака, Віталія Філика, Максима Керея (Вишнівецька комунальна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вишнівецької ОТГ), Владислава Мацюка (Вишнівецький професійний ліцей), Дениса Керея (Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою), Романа та Андрія Горбатюків (Технічний коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя), Юлії Горошко  (Котюжинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Великовікнинської сільської ради Збаразького району) демонструвала практичні навики й спортивну майстерність на трьох етапах: підйомі штурмовою драбиною у вікно 4 поверху навчальної вежі, подоланні 100-метрової смуги з перешкодами і пожежній естафеті 4х100 метрів.

У результаті напружених змагань срібним призером у підйомі штурмовою драбиною став Віталій Філик. Він же виборов «золото» під час подолання 100-метрової смуги з перешкодами. Третє місце у цьому виді змагань посів Максим Керея, п’яте – Олександр Шостак. 
У командній естафеті 4х100 метрів Владислав Мацюк, Андрій Горбатюк, Денис Керея і Роман Горбатюк здобули бронзу.

Команду Тернопільщини із вдалим виступом привітав начальник управління ДСНС в області Віктор Маслей і вручив спортсменам пам’ятні подарунки. При цьому він зазначив: «Юнаки Тернопілля ще з 1989 року показують свою майстерність та достойні результати на чемпіонатах. Зокрема, в тому році в Черкасах обласна команда зайняла почесне І-ше місце у бойовому розгортанні. У 1995 році ми були 4-ми у загальнокомандному заліку в Одесі, а через рік вперше стали чемпіонами України. Команда спортсменів-юнаків до 2000 року міцно стояла на сходинах п’єдесталу чемпіонів, а учасники не лише займали призові місця, а й встановлювали рекорди України. Проте уже майже 15 років тернополяни не могли вирватися на лідерські позиції. Тому неабиякою радістю стало для Служби порятунку почесне загальнокомандне 4-те місце на чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту серед юнаків».

Участь у чемпіонаті взяло 27 команд рятувальників (понад двісті спортсменів).

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч