12 липня ц.р., у день Верховних Апостолів Петра та Павла, в Чорткові відбувалися святкування з нагоди Дня міста - відзначення 496-ої річниці надання Чорткову Магдебурзького права.

 

До Чорткова  на свято приїхали представники органів місцевого самоврядування із 11 областей України,  а також із міст-побратимів Польщі. Зранку відбулася урочиста зустріч міського голови  Володимира Шматька із офіційними делегаціями, громадськістю міста. Від імені голови обласної ради Віктора Овчарука, депутатського корпусу чортківчан  привітав депутат обласної ради Любомир Білик, побажавши місту процвітання та постійного розвитку на благо усієї громади.

«Родзинка» святкувань - новий оригінальний  рекорд України: на одній локації зібралося 228 осіб, які мають ім’я Петро та Павло, а також  жінки із такими іменами як Павліна, Павлина та Петрунеля.  

На міському стадіоні вирували футбольні пристрасті – там змагалися команди збірної України міських голів,  збірної міських голів Польщі та футбольного клубу митців «Маестро».

А в переддень  храмового празника Чорткова Святих Верховних Апостолів Петра і Павла та 496 річниці надання Магдебурзького права в місті заклали перші 44 дерева парку Героїв Небесної Сотні. Опісля вперше в історії Чорткова за участі міської, районної влади, духовенства різних конфесій, депутатів усіх рівнів, керівників навчальних закладів, почесних жителів міста, ветеранів АТО та громадських активістів відбувся молитовний сніданок.

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч