Початок нового навчального року – це завжди урочистий і хвилюючий період життя для учнів, студентів, педагогів і батьків, з якого починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до нових звершень, до самостійного життя

Нині особлива увага понад 12 тис. першокласникам області, які вперше переступили поріг Нової української школи – найважливішої складової реформи освіти, де набуватимуть нових сучасних і якісних знань. Для них це старт дорогою важливих життєвих змін, позитивного розвитку нового, пізнання світу. Віримо, що в цій школі дітям буде приємно навчатися й отримувати не тільки знання, але й вміння застосовувати їх у житті. Тут прислухатимуться до думки дітей, вчитимуть критично мислити, висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами.

Безмежна вдячність Вам, освітяни, за жертовність, наполегливість і сумлінність у вихованні покоління свідомих громадян і справжніх патріотів України. Адже любов до своєї держави починається з шкільного порога, пізнання рідного краю, свого коріння, мудрого слова вчителя. На Вас покладено важливе державне завдання – творити Нову українську школу, якісно змінювати освітянську галузь і долю України.

Щиро вірю й глибоко переконана в тому, що 2018/2019 навчальний рік для освітян Тернопілля стане успішним на шляху реформування, модернізації та розвитку освіти, нового освітнього простору і нового змісту освіти, буде результативним і багатим на творчі та освітні звершення!

Новій українській школі – бути!

З святом Дня знань і початком нового навчального року!

 

З повагою Ольга Хома,
начальник управління освіти і науки
Тернопільської облдержадміністрації


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч