Звичайна сільська школа у селі Яблунів Гусятинського району оновлюється завдяки тому, що там прийняли рішення про створення опорного навчального закладу.

 

А для опорних шкіл, як відомо, держава виділяє кошти на облаштування нових та сучасних кабінетів фізики, хімії, біології та інформатики.

Для цієї школи уже закупили обладнання для кабінету фізики, а саме: комплект засобів для навчання, ноутбуки для учнів та для вчителя, інтерактивну дошку тощо. Вартість – 894 тис. грн.

Останнє оновлення матеріально-технічної бази для уроків фізики школа отримувала ще у 1985 році, тобто 33 роки тому.

«Мені приємно, що школи сьогодні оновлюються та «оживають». Що діти можуть навчатися у сучасних кабінетах, проводити практичні заняття та отримувати знання, користуючись реальними засобами для навчання, а не споглядати лише ілюстрації у підручниках. І такі кроки – це беззаперечний меседж для тих районів, де ще немає опорних навчальних закладів. Держава сьогодні дає фінансування – ним потрібно лише скористатися!», – акцентує голова облдержадміністрації Степан Барна. Він, власне, особисто зміг переконатися у наявності обладнання для кабінету фізики та у його практичності, перебуваючи у закладі на першому дзвонику.

Додамо, що загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Яблунів реорганізована в опорний заклад освіти відповідно до рішення Яблунівської сільської ради від 12 жовтня 2017 року №170 із 2 філіями: Тудорівська філія загальноосвітня школа І-ІІ ст. та Сухоставська філія загальноосвітня школа І ст.

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч