З 27 по 30 серпня ц.р. Майкрософт вперше проводив у Греції  навчальний табір для дівчат, які цікавляться технологіями, математикою та інженерією.

 

MicrosoftGirlsin STEM. AI Bootсamp був організований для учасниць з 20 країн центральної і східної Європи. Від України у заходах взяли участь 12 дівчат і 4 вчителя-експерта. Успішно пройшовши міжнародний конкурсний відбір Заліщицьку державну гімназію представили учениці 11 класу Оксана Кукурудзяк і Анастасія Тракало, та директор – вчитель-експерт MicrosoftОлександра Войчишин. Програма навчання була дуже насиченою. Атмосфера -  надзвичайна: інновацій та нестандартних рішень було дуже багато і дівчата вже сьогодні готові до використання штучного інтелекту для розв'язання проблем у реальному житті. 

Всі учасники отримали сертифікати і стали амбасадорами Майкрософт.

Вже у середу 5 вересня у приміщенні актового залу гімназії зібралися гімназисти та вчителі, щоб послухати натхненні розповіді учасників про AI BootCamp, переглянути відео та дізнатися про програми та курси Майкрософт, які допоможуть молоді отримати корисні навички та вміння та стануть у пригоді при виборі майбутньої професії.

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч