Вельмишановні владики, всечесні отці, шановні освітяни!

Сьогодні у духовному серці Тернопільщини зібралися сотні освітян, які прийшли на прошу аби отримати духовне піднесення, попросити у Бога заступництва та наснаги на весь навчальний рік.

Цьогоріч відбулася подія національного масштабу – старт реформи Нової української школи, ключовими елементами якої є виховання у дітей поваги до прав людини, підтримки добрих ідей, вміння застосовувати здобутті знання у різних життєвих ситуаціях. Упровадження реформи – це шлях великих змін, на якому головна місія належить освітянам.

Шановні вчителі! Завдяки вашому професіоналізму, терпінню, любові до своєї справи формуються морально-етичні цінності та орієнтири дітей, розкриваються і реалізуються їхні здібності. Саме від вас залежить, наскільки освіченим і духовно багатим буде підростаюче покоління, адже своєю самовідданою працею, власним прикладом та постійним творчим пошуком ви формуєте інтелектуальний потенціал країни.

Висловлюю сердечну вдячність за вашу невтомну подвижницьку працю, педагогічну мудрість і глибоке розуміння важливості виховання громадянина України.

Бажаю Божої допомоги у всіх починаннях, міцного здоров'я, душевного тепла, життєвого оптимізму, невичерпної любові до дітей та подальших професійних успіхів на шляху служіння своєму покликанню.

Нехай Господь і надалі надихає вас на добрі справи, дарує вам силу духу, натхнення і незламну віру на довгі роки життя!

 

Зі щирою повагою Міністр Лілія ГРИНЕВИЧ


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч