Сьогодні, 03 жовтня, у Тернопільському академічному обласному драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка представники педагогічних колективів установ і закладів освіти краю урочистою імпрезою відзначили своє професійне свято – День працівників освіти.

 

Розпочався захід виконанням Державного  Гімну України та благословенням Архієпископа Тернопільського і Кременецького УПЦ КП Нестора.

Присутніх у залі та усіх освітян області привітали заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Юрій Юрик і заступник голови Тернопільської обласної ради Любомир Крупа, а також вручили грамоти й цінні подарунки.

Начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Хома і голова обласної організації профспілки працівників освіти  і науки України Людмила Мокей вручили диплом І ступеня і грошову нагороду інженеру з охорони праці ДНЗ ,,Чортківське ВПУ” за перемогу у Всеукраїнському огляді-конкурсі стану умов і охорони праці.

Завершенням дійства став святковий концерт юних талантів і обдарувань ,,Центру творчості дітей та юнацтва” Тернопільської міської ради.    

 

Правда вчителя  - в вічність запущене колесо,
Без пишнот, без промов, без уславлень гучних
Правда вчителя мовить натомленим голосом:
Серце - дітям! І щастям продовжитесь в них!

Фото

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч