30 жовтня ц. р. на базі навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Тернопільській області відбулося спільне засідання обласної методичної секції заступників директорів з навчально-виховної роботи та військових 44-ї окремої артилерійської бригади Сухопутних військ ЗСУ з питань національно-патріотичного виховання.


Своїм баченням майбутнього нашої держави, проблемами створення дієвої контрактної армії, життєдіяльністю та викликами сьогодення поділився прес-офіцер 44-ї окремої артилерійської бригади, лейтенант Кульпа Ю. С.

Начальник клубу військової частини А-32-15 Шкугра Ю В. розповіла, як стала контрактником, яку просвітницьку, культурну роботу здійснює у бригаді, запросила учнів навчальних закладів професійно-технічної освіти відвідати військову частину та познайомитися з її буднями, військовою технікою, що є на озброєнні ЗСУ.
Стопчак І. Д, заступник командира 2-го гарматно-артилерійського дивізіону з морально-психологічного забезпечення, з початку бойових дій на сході ,знає проблеми військових, їх побут, бачив відвагу та смерть побратимів і тому побажання мирного неба, закінчення війни – для нього найбільше бажання.
Про становлення та бойовий шлях 44-ї окремої артилерійської бригади присутні подивились фільм, військові принесли друковані матеріли про переваги контрактної служби, часопис «Тернопільський артилерист».
Заступники директорів з навчально-виховної роботи ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» Нечай Д. П., ДНЗ «Вишнівецький ПЛ» Сидор Е. М. поділилися різноманітними формами і методами роботи з молоддю з питань національно-патріотичного виховання.
Викладач предмета «Захист Вітчизни» Тернопільського коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя Жигальський Ю.Ф. розповів, яку роботу він проводить з учнями під час уроків, в позаурочній діяльності, щоб вони зрозуміли, хто такий патріот і яка роль молодої людини у розбудові української держави.
Підсумовуючи роботу секції, методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Тернопільській області Осадчук Л. В. звернула увагу присутніх на те, що патріотизм, формування національної свідомості, любові до рідної землі, народу, держави – не одноденна акція, а щоденна робота кожного учасника навчально-виховного процесу.

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч